Hakkımızda

Öz-İş Oto Yan San. Tic. Ltd. Şti. Düzce' deki tesislerinde 1969 yılından bu yana Otomotiv Ana Sanayii ve Yan Sanayii alanında faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 45 yıldır üstün hizmet kalitemiz ve hizmet sonrası titizliğimizle çağın en yaygın üretim metodlarını kullanarak CAD-CAM ve AR-GE çalışmalarıyla paydaşlarımıza değer katmakta, ülkemize fayda sağlamaktayız.

 

Firmamız; araçların iç giyimini oluşturan iç tavan kaplamaları, oto iç perdeleri, emniyet kemerleri, kapı ve bagaj toz fitilleri, iç trim yan panelleri, iç güneş siperlikleri, iç taban halı kaplamaları, bagaj içi kaplamaları, bagaj içi havuzları, ses ve ısı yalıtım malzemeleri üretmektedir.

 

Üretimimizin her aşamasında; kalite kontrol tekniklerini kullanarak hatalı ürün sayımızı en aza indirmek, maliyetlerimizi azaltmak ve müşterilerimize zamanında teslimat yapabilmek önceliklerimiz arasındadır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenli ödeme sağlayabilirsiniz.

ARACINIZ İLE %100 UYUMLU

Tüm ürünlerimiz kendi imalatımızdır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Yeni Mah. Hürriyet Cadde No:17 DÜZCE

0850 201 90 02
info@halibagajhavuzu.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu site webadası sunucularında barınmaktadır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.